משתפים חוויות מההצגה

תודה רבה ליעל על הרצאה כל כך חשובה להורי שכבות א+ב בבית ספרנו. נושא המוגנות הועבר בצורה מכבדת, עניינית, מרתקת ומעוררת חשיבה והבנה עמוקה של הנושא. ההורים וצוות ההוראה יצאו עם כלים רבים ועם תובנות חשובות ביותר ממפגש זה. אין ספק שאזמין שוב את ההרצאה וההצגה גם בשנה הבאה. תודה ושוב תודה!

לילי שלום יועצת בהס יוחנני הרצליה

--

לילי שלום, יועצת ביה"ס יוחחני הרצליה

הצגה

ההצגה התקיימה אצלי בגן . תגובות ההורים מעולות! למרות שהנושא מורכב, לא היה הורה אחד שהתנגד ואחרי ההצגה ההורים הודו והעריכו מאוד!

תקוה, אזר השרון

הצגה

תודה לך יעל. תודה על הכח , האומץ והיכול לעסוק בנושא כה מורכב, רגיש, כאוב ובעייתי. אני בטוחה שהרבה יותר קל להציג הצגות כגון "אליעזר והגזר" בלי להעליב את אף אחד. תמשיכו במלאכת הקודש !!!

אמא מוקירת תודה

הצגה

חשוב מאד!! אני אם לילד שעבר תקיפה מינית חמורה במשך יותר מחצי שנה ע"י נער שגר בשכנות. הנער הזה תקף מספר רב של ילדים במשך תקופה ארוכה ואף אחד מההורים לא ידע. ראינו סימני מצוקה אצל הילדים ובעקבות טיפול נחשף המקרה. 

אני מאמינה שאילו הילדים שלנו היו רואים את ההצגה הזו בגיל צעיר יותר – המקרה הזה היה נמנע. אותו נער לא יכול היה לנצל את תמימותם ולבצע בהם מעשים נוראים כל כך . המקרה הזה הרס לי את הילד. אפשר היה למנוע אותו. 

כן – תחשפו את הילדים שלכם לידע ! עם הידע שברשותם – הם יוכלו פשוט להגיד "לא" ולבוא לספר לכם מיד.

אמא, דרום

הצגה

רציתי להחמיא לכן על ההצגה .

אף על פי שנושא ההצגה כלל אינו פשוט וגרם לי כאמא וכגננת למחשבות ותהיות, המסרים הועברו לילדים בדרך נכונה, עדינה ומאוד מבוקרת. כל הכבוד שלקחתן עליכן אחריות להציג בפני הגיל הרך והפגיע נושא כה חשוב ומורכב, אשר אנחנו כמבוגרים נוהגים להימנע מלחשוף אותו פן "נקלקל" את התדמית הטהורה של חיינו בפני ילדנו. ע

ינת מקסימה, עדינה ורגישה מאוד לסביבה ועזרה להורים להתמודד עם הקושי של עיכול נושא ההצגה. המשיכו כך בדרככן ואני אמשיך להחדיר את מסרי ההצגה בפעילויות השונות בגן, בתקווה שלעולם לא ניתקל במצב אשר בו נצטרך ליישם מסרים אלו.בברכה

שירלי קליין-בית יצחק

הצגה

כקורבן לניצול מיני בתור ילדה, הנושא בער בעצמותיי מהרגע שהפכתי לאם, אבל לא ידעתי איך לגעת בנושא.. מה לאמר? ההצגה פשוט מצויינת! חבל שלא ראיתי הצגה כזו כשהייתי ילדה. שנים של סבל וטיפול נפשי אולי היו נחסכות ממני. המידע המועבר שם עשה לי "סדר בראש" ועכשיו אני יודעת איך להעביר את המסר הזה לילדיי). מומלץ! מומלץ! מומלץ! 

(ואולי בעצם לא מומלץ, כי אם חובה בכל בית!!!)

הצגה

הצגה מצוינת וחוויתית הנוגעת בנקודות הנכונות ובמידה הנכונה

רעיה לופטה-מנהלת ביה"ס רימונים קרית אונו

הצגה

ההצגה מעבירה בצורה חביבה, ידידותית ולא מאיימת תכנים חשובים ורגישים ומאפשרת שיתוף פעולה והיענות מלאה מצד הילדים.

בטי ריטבו-מדריכה ארצית ביחידה למניעת התעללות מינית, השירות הפסיכולוגי ייעוצי במשרד החינוך.

הצגה

אין טוב ממראה עיניים על מנת להבין את ההשפעה העצומה ואת החוויה הנהדרת לה זוכים הילדים עם צפיית ההצגה

מלי חיים-מחנכת כיתה ו' הרצליה

הצגה

הצגה יחידה מסוגה בעולם! בתור עובדת סוציאלית ואמא, אני חייבת לומר שמדובר בהצגה שאין דומה לה. בחוכמה, יצירתיות, הומור ורגישות, מצליחה השחקנית להעביר מסר חשוב, ברור וחד משמעי. 

בגן של בתי אמר לי אחד האבות כי הוא לא רואה אפשרות שילד שנפגע וראה את ההצגה לא ידווח על כך! המשיכו כך!

תמר, תל אביב